Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu Rp

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öğrencilerle sohbet...

3 posters
YazarMesaj
Lily Angelina Johnson
Hogwarts Müdiresi/Aritmansi Profesörü/Gelecek Postası Editörü
Lily Angelina Johnson

Kadın
Mücadelede Tarafı : savaş hakemi-yok
Rp Sevgilisi : YOK

Öğrencilerle sohbet... Empty
MesajKonu: Öğrencilerle sohbet...   Öğrencilerle sohbet... Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 6:51 pm

Lily öğrencilerin sınıfı boşaltmalarını bekledi.Herkes çıkınca o da kışın ortasındaki bu güzel havanın etkisin de kalarak kendini bahçeye attı.Hafif bir rüzgar esiyordu.Ama rüzgarın tam aksine pasparlak bir güneşte vardı tepedi.Lily çevresine bakındı öğrencilerde bu güzel havanın etkisinde dışarıda eğleniyorlar.Çimenlerde yuvarlanıyorlar.Lily'i görünce toparlanmaya çalışıyorlardı.Lily onlara el sallayarak geçiyordu yanlarından.Bir anda arkasında bir kaç öğrencinin sesini duydu üzerindeki mor cüppenin eteklerine takılmamak için onları tutarak arkasını döndü ve

-''selam çocuklar nbr?Nasıl gidiyor bakalım?'' dedi.

rp out; sitede az sayıda öğrenci olduğundan tüm öğrencileri bekliyorum...
Eragon Johnson
Ravenclaw 1. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw 1. Sınıf Öğrencisi
Eragon Johnson

Erkek
Mücadelede Tarafı : Ooo piti piti...
Rp Sevgilisi : Yok- Olmasa da olur-Olsa da olur-Olsa nolur?- Olmasa nolur?-Olsa kim olur?

MesajKonu: Geri: Öğrencilerle sohbet...   Öğrencilerle sohbet... Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 7:20 pm

Eragon Profesör Johnson'un selam verdiğini duydu."Merhaba profesör, Ashley hudgens'la sorunlarım var da... Temiz hava belki kafamı açar. Bu sorunumu nası daha da kördüğüm haline getiririm diye düşünüyordum" dedi ve yürümeye devam etti.
http://www.hattrick.org
Ashley Hudgens
Slytherin 1.sınıf Öğrencisi
Ashley Hudgens

MesajKonu: Geri: Öğrencilerle sohbet...   Öğrencilerle sohbet... Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 7:25 pm

Ashley dersler bittikten sonra üzgün bir şekilde dışarı çıktı. Evini özlemişti. Arkadaşlarını, çevresini, köpeğini... En önemlisi de sevgilisini. zac onun için her şeydi ancak onu bir süre göremeyecekti.
Ashley Profesör Lily'yi görünce selam verdi. Ancak profesör onun üzgün olduğunu anlamıştı.
Lily Angelina Johnson
Lily Angelina Johnson

Kadın

MesajKonu: Geri: Öğrencilerle sohbet...   Öğrencilerle sohbet... Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 7:47 pm

Lily arkadaşn gelenlerin yarmaz öğrencileri olduğunu görünce gülümsedi.Eragon Lily selam verdi ve hemen konuşmaya başladı."Merhaba profesör, Ashley hudgens'la sorunlarım var da... Temiz hava belki kafamı açar. Bu sorunumu nası daha da kördüğüm haline getiririm diye düşünüyordum" dedi.Lily gülümsedi ''bence çok uğraşma bir gün ters zamanına gelirsen çok tehlikeli'' dedi ve göz kırptı.Tam bu sırada Ashley yanlarına geldi.Lily gülümsedi ve bir muggle atasözü söyledi ''iyi insan lafının üzerine gelirmiş.''İki öğrenciside anlamadan bakıyordu.Eragon yanlarından ayrıldı.Lily elini Ashley'in omzuna koydu.''Eeee küçük hanım ilk günlerdeki mutlu yüz gitmiş solmuş bir yüz gelmiş.Ne olduğunu anlatmak istermisin.''dedi.Ve devam etti ''Biraz tahmin ediyorum sanki ama sen yinede anlat bakalım''dedi.
Ashley Hudgens
Ashley Hudgens

MesajKonu: Geri: Öğrencilerle sohbet...   Öğrencilerle sohbet... Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 7:55 pm

Profesör Lily:

- Eeee küçük hanım ilk günlerdeki mutlu yüz gitmiş solmuş bir yüz gelmiş.Ne olduğunu anlatmak istermisin. Biraz tahmin ediyorum sanki ama sen yinede anlat bakalım.

- Şey... Ben eski arkadaşlarımı, çevremi, köpeğimi çok özledim de. Onları bir daha ancak yazın görebileceğim.

Ashley yaptığı açıklamada Zac'ten bahsetmemişti. Ancak profesör Ashley'nin bir şeyleri eksik anlattığını anlamış gibiydi.
Lily Angelina Johnson
Lily Angelina Johnson

Kadın

MesajKonu: Geri: Öğrencilerle sohbet...   Öğrencilerle sohbet... Icon_minitimeCuma Mayıs 23, 2008 8:20 pm

Ashley ''Şey... Ben eski arkadaşlarımı, çevremi, köpeğimi çok özledim de. Onları bir daha ancak yazın görebileceğim.''dedi.

Lily Ashley'e bakınca kendini görüyordu onun okul yıllarında yanında ikizi vardı ama yinede evi başkaydı. ''Canım bence artık burdada bir çevre kurmalısın.Baksana buraya ne kadar güzel keşfedilecek görülecek çok fazla yer var.Biliyorum bu aralar pek dışarı çıkamadınız ama yakında yarı yıl tatili var o zaman eve gidebilirsin hem dönüşünde köpeğin içinde ufak klübe gibi bir şey ayarlayabiliriz sanırım...''dedi ve gülümsedi.Bir yandan yürüyorlar bir yandanda sohbet ediyorlardı.

Bu sırada Ashley'in ondan bir şeyler sakladığını seziyordu.Konuşmaya devam etti ''Peki üzüntünün nedeni bu kadar mı?'' dedi.Ve Ashley'e imalı bir şekilde bakmaya başladı.
Ashley Hudgens
Ashley Hudgens

MesajKonu: Geri: Öğrencilerle sohbet...   Öğrencilerle sohbet... Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 6:43 pm

Ashley her ne kadar Artimansi dersinde olaylar yaşansa da Porfesör Lily'nin ona yakın davrandığını fark etmişti. Sonra gerçeği söylemeye karar verdi.

- Şey... Aslında... Benim bir... Erkek arkadaşım vardı. Onu da çok özlüyorum açıkçası.

Ashley bunu sesi titrek bir şekilde söylemişti. Sanki o ukala Ashley gitmiş, yerine bambaşka duygusal bir Ashley gelmişti.

- Klübe için ise şimdiden teşekkürler.

Öğrencilerle sohbet...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sohbet......