Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu Rp

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eragon Johnson banlanmıştır.

+3
Ashley Hudgens
TeTisheri Johnson
Lily Angelina Johnson
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Lily Angelina Johnson
Hogwarts Müdiresi/Aritmansi Profesörü/Gelecek Postası Editörü
Lily Angelina Johnson

Kadın
Mücadelede Tarafı : savaş hakemi-yok
Rp Sevgilisi : YOK

Eragon Johnson banlanmıştır. Empty
MesajKonu: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 5:22 pm

Arkadaşlar sinirlerimin son damlasına kadar dayandım.Bütün yanlış bulduklarını göz önünde bulundurdum ama en sonunda derse girmeme gibi bir potesto başlatmaktan ve bana ona mecburmuşum gibi davranmasından dolayı onu banladım.Eğer benimle ilgili bir sorununuz varsa buraya yazabilirsiniz.Ya lütfen objektif olun ben kötü bir adminmiyim yada profesörmüyüm eğer yanlışlarım hatta profesörlerin yanlışları varsa bu başlığa yazabilirsiniz....
TeTisheri Johnson
Ravenclaw 1. Sınıf Öğrencisi
TeTisheri Johnson

Erkek
Mücadelede Tarafı : Z.A.Y
Rp Sevgilisi : YoK

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 5:58 pm

Ben şöyle söliim o zaman admin olmak demek sitenin herşeyinden sorumlu demek..Düzenlenmesi,Üyelerin tavırları vs.Admine yapılan saygısızlık ban sebebidir.[heryerde böyle].Admine kafa tutan bir üye sitenin düzenini elinde bulunduran şahsa kafa tutuyor demektir.Ben olsam bende banlardım...
Ashley Hudgens
Slytherin 1.sınıf Öğrencisi
Ashley Hudgens

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 7:51 pm

eragonla her ne kadar rplerimizde kavga etsek de normalde ii anlaşıorz öm gönderiorz habire birbirimize Very Happy
neyse bana bi ara şöyle bişey demişti:
ya bu profesör lily çok gıcığıma dokunmaya başladı. özel mesaj atarken bile ona profesör gibi davrancakmışım.

tam hatırlamıorm ama bana böyle bişeyler dedi.
bi de ödevinden 5 puan mı ne eksik almış ondan şikayetçiydi. sanırım ondandır.
Lily Angelina Johnson
Lily Angelina Johnson

Kadın

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 5:12 pm

Evet Ashleycim puan verilen yere bu sorununu atmış bende profesöründen bütün ödevleri istedim ve aldımda hatta oturdum onları inceledim ve kesinlikle 5 puan değil neredeyse 10 puan vardı ödevlerin arasında bu bir.İkincisi ise ben ona sürekli bana profesör de demedim her siteye girdiğim de bana slm nbr? yok işte slytherinlerle uğraşmaya devam et sana sinir oluyolar gibi acayip acayip pmler atıyordu bende ona pm ye harcadığı zamanı rp ye harcamasını söyledim.Daha sonra uzattı da uzattı.Yok adminliğimle ilgili bişeyler söyledi.Yok işte bu üye sıkıntısında var olan üyeyide kaybetcekmişiz resmen beni tehtit etti.
Dennis Redhammer
Hufflepuff 1.Sınıf Öğrencisi-Cadı Gündemi Editörü
Dennis Redhammer

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 6:57 pm

Tabi doğal olarak, herkes kendine göre haklı..Ben olayı tam olarak bilmediğimden burnumu sokmak istemiyorum ama bir şey söyleyeceğim.

"Yok işte bu üye sıkıntısında var olan üyeyide kaybetcekmişiz resmen beni tehtit etti."
yazmışsınız..bence o bir tehdit değil de, bir tavsiye gibi de görünebilir ama sadece bir yorumda bulundum, kesin bir yargı DEĞİL.
TeTisheri Johnson
TeTisheri Johnson

Erkek

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 11:01 pm

Kim nasıl düşünür bilmem bende adminlik yaptım kolay değil.Üyelerin bir biri ile çatışmaması için yapılması gereken 2 şey var 1.si hatalarına göre doğrudan ban 2.si 3 uyarı sonunda ban.Sitede yapılması gereken bu ceza sistemini belirlemek."Slytherinlerle uğraşmaya devam et sana sinir oluyolar"demesi zaten ban sebebidir.Çünkü admin tarafsızdır..Bir üye böyle bir yorum getiremez...Admine Kafa tutamaz...Diğer üyelere saygısızlık,Argo kelimeler...vs gibi hatalarda uyarı üzerine cezalandırılmalıdır....

2 ceza sistemi bu sitenin üyeler arası ilişkilerini düzeltir Admine yapılan yanlışlıklar düzelir site daha hoş bi hal alır.Çünkü her şeyin başında saygı vardır karşındaki adminde olsa bir üye de olsa farketmez..Bu ceza sistemini getirmenizi öneririm çünkü bu şekilde devam edilirse tepki alırsınız..Bu da benim önerim...
Ashley Hudgens
Ashley Hudgens

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 10:12 am

slytherinlerle uğraşmaya devam et sana sinir oluyolar
bunu geçen günkü aritmansi dersinden dolayı sölemiştir Very Happy ben biraz sinirlenmiştim ama eğlenceliydi o yüzden demiştir Very Happy
Haloway Redhammer
Sihir Basını Editörü
Haloway Redhammer

Erkek
Nerden : Diyelim yazdım, işi gücü bırakıp kalkıp gelicek misin?
Mücadelede Tarafı : Mazoşistler
Rp Sevgilisi : PM at öğren !

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 4:35 pm

Eragon Johnson'ın banlanması Cadı Gündemi'nde !!!
https://hogwartsrp.forum.st/cady-gundemi-f77/cady-gundemi-sayy-iii-t360.htm
Bitmedi,
yanında Ümit Usta'nın yazdığı
'Sihirli Mutfağım'
ve 'Büyü Aleminden Tarifler'
adlı iki kitap bedava.

Bu sayımızda çocukları da es geçmedik ve çocuklar için 4 Knuts daha fazla vererek 1/30 oranında küçültülmüş
Nimbus 2oo1 model süpürge maketi
alabilirsiniz !

Hepsi ve daha fazlası sadece Cadı Gündemi'nde !

Miley C. Hudgens
Astronomi Profesörü
Astronomi Profesörü
Miley C. Hudgens

Kadın
Mücadelede Tarafı : yok
Rp Sevgilisi : ArANIyOr

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 5:04 pm

Bence sen çok iyi bir asminsin eragon gereçekten haddini aşmıştı banada karşı geldi puanlart konusunda.
Dennis Redhammer
Dennis Redhammer

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 6:59 pm

TeTisheri Johnson demiş ki:
Kim nasıl düşünür bilmem bende adminlik yaptım kolay değil.Üyelerin bir biri ile çatışmaması için yapılması gereken 2 şey var 1.si hatalarına göre doğrudan ban 2.si 3 uyarı sonunda ban.Sitede yapılması gereken bu ceza sistemini belirlemek."Slytherinlerle uğraşmaya devam et sana sinir oluyolar"demesi zaten ban sebebidir.Çünkü admin tarafsızdır..Bir üye böyle bir yorum getiremez...Admine Kafa tutamaz...Diğer üyelere saygısızlık,Argo kelimeler...vs gibi hatalarda uyarı üzerine cezalandırılmalıdır....

2 ceza sistemi bu sitenin üyeler arası ilişkilerini düzeltir Admine yapılan yanlışlıklar düzelir site daha hoş bi hal alır.Çünkü her şeyin başında saygı vardır karşındaki adminde olsa bir üye de olsa farketmez..Bu ceza sistemini getirmenizi öneririm çünkü bu şekilde devam edilirse tepki alırsınız..Bu da benim önerim...

Ben admine hitaben yazmıştım ama siz cevap verdiniz.Olsun, sorun değil.
Adminlik kurallarını bilmiyorum demedim, olayı bilmiyorum dedim..o da sorun değil..
Bir şey daha var:) Ben bir yazı yazdım ve son cümlemde de bir yargı belirtmiyorum dedim..
Herkesin kişiliği tabiki farklı, ama bir admin anlayışlı ve alttan alıyorsa o, iyi bir admindir.(Bu cümlede iyi adminin kendimce açıklamasını yaptım, yanlış anlaşılmasın.Herhangi birine laf sokma çabasında değilim.)
TeTisheri Johnson
TeTisheri Johnson

Erkek

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 7:18 pm

Ben cevap vermedim!Düşüncemi biraz daha açtım sadece Smile
Dennis Redhammer
Dennis Redhammer

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 9:05 pm

Benim cümlem üzerine fikrini 2. kez belirtince, Kim nasıl düşünürse düşünsün deyince, o ana kadar da ben muhalif gibi gözükünce(!) cevap vermeye çalıştığını sandım..
Lily Angelina Johnson
Lily Angelina Johnson

Kadın

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 10:57 pm

Hehe biranda mutlu oldum bilmiyorum neden.Tabiki kavga ediyosunuz falan diye değil.Bence tartışmayı uzatmayalım.Ben olayı anlatayım Eragon bana pm atıyordu yukarıda anlattığım gibi pmler en sonunda beni çıldırttı.Neyse öle işte.Uzatmayalım.Dersler bu dönem için biticek bazı derslere yazmak istersen rp yapabilirsin Dennis profesörlerle konuşup ayarlarım.Ama şimdilik derslere kayıt olmaya çalışma yanlız girdiğin derste ödev verilirse yap.Tabii derse girmek istersen.
Haloway Redhammer
Sihir Basını Editörü
Haloway Redhammer

Erkek

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 9:55 pm

Adam banlanmış ama heryerde imzası ve profil cetvelindeki bilgileri duruyor. Böylece isteyen herkes yaralanabiliyor.
Sabrınızı taşırdığı için banlamışsınız, fakat aritmansi dersine RP yazarken
( Hoş, ayda bir yazıyorsunuz ya)
O'nun protesto başlıklı imzalarını gördüğünüzde içinizde öfke oluşmuyor mu?
Daffodil Eléa S. Gredgor
Hogwarts Müdiresi/Gryffindor Bina Sorumlusu/KSKS Profesörü
Daffodil Eléa S. Gredgor

Kadın
Mücadelede Tarafı : -Savaş Hakemi-Tarafsız-
Rp Sevgilisi : Yok...

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 12:20 pm

Banlamakla iyi yaptın Lily. Burası bir Hogwarts RP Sitesi. Ama bunu unutanlar var. Lütfen ,daha önce hiç rp yapmadığına bahse girerim. Dediğim gibi burası bir Hogwarts Rp Sitesi ve buranın belli kuralları var. Üye kazanamazsınız kaybedersiniz demek ,bir nevi tehdit niteliğindedir. Burası maç sahası değil öncelikle avatarı ve imzası siteye uygun değildi bunu belirtmek istiyorum. İlk rp yaptığı site burasıydı sanırım ama diğerlerini de gezse kendisi gibi avatar-imzalı birini arasa bulamazdı. İmzasına gelince '' Saat bilmem kaç,dersten kaçma saat x..'' Bu ne demek. Burası sohbet için açılmış bir site değil,geyik sitesi değil ya da serbest kürsü sitesi değil.Lütfen bunları düşünerek ve bilerek gelsinler. Üçüncüsü admine kendisi hakkındaki düşünceleri söylenebilir ancak belli üslüplarda ve belli bir yere kadar ama oradan sonrası BAN ! Sözünü ettiğiniz puan sıkıntısı da hiçbir kimse böyle bir rp sitesinde iki ,üç puanı yanlış hesaplamaz benim kanaatimce. Ya da kasten yapmaz böyle bir şeyi. Dördüncüsü de '' Slyherinlilerle uğraşmaya devam et ..'' ne demek . Bakın herkes burada istediği bina için özelliklerini Seçmen Şapkaya yazıyor ve bizlerde seçiyoruz. Gryffindor,Hufflepuff,Ravenclaw,Slytherin.Hem hangi Slytherin Lily'ye kötü bir şey söyledi bu güne kadar görmedim.Tanrı aşkına Lily kötü birşey yapmadığına göre kimse ona durduk yerde sinir olmaz. Olursada kendi problemidir.Burada da kimse bunu yapmaz diye düşünüyorum. Ve bu p.m atma davası. P.mler uzun merhaba,nasılsın,iyiyim sohbetleri için değildir. Bir şey sormak ya da beraber rp yapma imkanı bulabilmek içindir. Lily'nin Eragon'a söylediği '' Bana p.m atacağına rp yap..'' sözü öyle haklı bir söz ki. Burası rp sitesi olduğuna göre amaç rp yapmak,rpleri geliştirmektir. Rp yapılmayacaksa ne anlamı kalır. P.M atmak için mi,sohbet yeri bulmak için mi geldin buraya. Her neyse burada kesiyorum.Ama banlanması gerekliydi.

Daffodil Eléa Sophié Gredgor
Dennis Redhammer
Dennis Redhammer

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 4:21 pm

Unutanlar var ama unutanlara ban gelmiyor, baktığıma göre Eragonun bir çok rp si var.
Ayrıca avatarı uymuyo demişsin.TeTisheri nickli kişinin avatarına bak.Burası futbol sitesi olmadığı gibi rock sitesi de değil !
Haloway Redhammer
Sihir Basını Editörü
Haloway Redhammer

Erkek

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 4:28 pm

Dennis'e artı olarak
Avatarı siteye uymuyor demişsiniz, forumu şöyle bir baştan aşağı inceledim. Ünlü sistemi bölümünde kabul etmeseydiniz o zaman? Cristiano Ronaldo isteyip onay aldığına göre, avatarına Harry Potter resmi koymasını bekleyemezsiniz heralde değil mi?
Lily Angelina Johnson'un kullandığı ifade
" '
Yok işte bu üye sıkıntısında var olan üyeyide kaybetcekmişiz' resmen beni tehtit etti." demiş.
Siz, sayın
Daffodil Eléa S. Gredgor ise "Üye kazanamazsınız kaybedersiniz" ifadesine yer vermişsiniz.
Lütfen biraz dikkat.

TeTisheri anca savaş alanında

"Avada kedavra ~ xxx"
yazarken, Eragon Johnson derslere RP yapmış. Amacım kimseyi savunmak veya kötülemek değil gerçekleri görün !
[Bu mesaj sonunda benim hakkımda istediğinizi düşünebilir istediğiniz yazabilirsiniz. Ancak yazacaklaranızın mantıklı olup olmadığını önce kendi içinizde sorgulayın]

En son Haloway Redhammer tarafından Cuma Mayıs 30, 2008 10:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
TeTisheri Johnson
TeTisheri Johnson

Erkek

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 10:22 pm

Dennis Redhammer demiş ki:
Unutanlar var ama unutanlara ban gelmiyor, baktığıma göre Eragonun bir çok rp si var.
Ayrıca avatarı uymuyo demişsin.TeTisheri nickli kişinin avatarına bak.Burası futbol sitesi olmadığı gibi rock sitesi de değil !

Bana bak dennis istediğim gibi nick avatar yaparım sanane ! Ağzımı bozdurmadan kapa çeneni ! Hem Eragon'dan sanane.... Question

"Avada kedavra ~ xxx"
yazarken, Eragon Johnson derslere RP yapmış. Amacım kimseyi savunmak veya kötülemek değil

Ben öss'ye hazırlanıyorum rp yapmak için kafa yormak lazım şimdilik yani sınava kadar kafa yoramam oki Wink

[yazacaklaranızın mantıklı olup olmadığını önce kendi içinizde sorgulayın]

Yeterince mantıklı mı Wink
Daffodil Eléa S. Gredgor
Daffodil Eléa S. Gredgor

Kadın

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 10:36 pm

Dennis Redhammer demiş ki:

Bahsini ettiğin Eragon bu sitedeki Eragon değil. O başkası.
Daffodil Eléa S. Gredgor
Daffodil Eléa S. Gredgor

Kadın

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 10:39 pm

Haloway Redhammer demiş ki:
Dennis'e artı olarak
Avatarı siteye uymuyor demişsiniz, forumu şöyle bir baştan aşağı inceledim. Ünlü sistemi bölümünde kabul etmeseydiniz o zaman? Cristiano Ronaldo isteyip onay aldığına göre, avatarına Harry Potter resmi koymasını bekleyemezsiniz heralde değil mi?
Lily Angelina Johnson'un kullandığı ifade
" '
Yok işte bu üye sıkıntısında var olan üyeyide kaybetcekmişiz' resmen beni tehtit etti." demiş.
Siz, sayın
Daffodil Eléa S. Gredgor ise "Üye kazanamazsınız kaybedersiniz" ifadesine yer vermişsiniz.
Lütfen biraz dikkat.

"Avada kedavra ~ xxx"
yazarken, Eragon Johnson derslere RP yapmış. Amacım kimseyi savunmak veya kötülemek değil gerçekleri görün !
[Bu mesaj sonunda benim hakkımda istediğinizi düşünebilir istediğiniz yazabilirsiniz. Ancak yazacaklaranızın mantıklı olup olmadığını önce kendi içinizde sorgulayın]

Evet ünlü sisteminde onun yazdığı ünlüyü onayladım ama düzgün resimlerini koymasını onayladım..Kendisine de belirttim..Hem biz Harry Potter resmi koysun demiyoruz zaten.Farkındaysanız bizdekiler HP Karakterlerinin resimleri değil.Belirli ünlüler seçip resim koyacaksınız. Diğer rp sitelerini incelediğinizde bunu sizde göreceksiniz zaten.
Daffodil Eléa S. Gredgor
Daffodil Eléa S. Gredgor

Kadın

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 10:45 pm

KONU ÇOK FAZLA BÜYÜDÜĞÜNDEN DOLAYI..

KİLİT..!
Lily Angelina Johnson
Lily Angelina Johnson

Kadın

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 4:53 pm

Pardon Dennis ve Haloway tabii eğer farklı kişilerseniz veya banladığım Eragon değilseniz.Ben ve çoğu arkadaşım öyle olduğunu düşünüyoruz.

Hiç tanımadığınız Eragon Johnson 'ı bu kadar sovunmanız bana mantıksız geldi.Bakın bende savunmayı severim Hukuk istediğimi belirterek tanımadığım bir insana karşı tarafsız kalmayı tercih ederdim lütfen bunun cevabını veriniz.

Ve Tetisheri sakin olurmusun....
TeTisheri Johnson
TeTisheri Johnson

Erkek

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:53 pm

I'm Sorry fazla sert cevap verdim Smile
Haloway Redhammer
Sihir Basını Editörü
Haloway Redhammer

Erkek

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 6:22 pm

Lily Angelina Johnson demiş ki:
Pardon Dennis ve Haloway tabii eğer farklı kişilerseniz veya banladığım Eragon değilseniz.Ben ve çoğu arkadaşım öyle olduğunu düşünüyoruz.

Hiç tanımadığınız Eragon Johnson 'ı bu kadar sovunmanız bana mantıksız geldi.Bakın bende savunmayı severim Hukuk istediğimi belirterek tanımadığım bir insana karşı tarafsız kalmayı tercih ederdim lütfen bunun cevabını veriniz.

Ve Tetisheri sakin olurmusun....

Hayır yanlış anlaşıldım. Kendi adıma cevaplayayım. Dennis de zaten bu forumun sürekli üyesi görüp cevaplar. Benim itirazım şu iki şeye oldu:

1-Avatar
2-RP

1- Avatar:"Burası maç
sahası değil öncelikle avatarı ve imzası siteye uygun değildi bunu
belirtmek istiyorum. İlk rp yaptığı site burasıydı sanırım ama
diğerlerini de gezse kendisi gibi avatar-imzalı birini arasa bulamazdı."
Denmiş. Fakat bunu söyleyen kurucu, zamanında üyenin teklifini geri çevirmemiş. Önceden önlemini almayıp sonradan kızmaya sitem ettim.
2- RP: Eragon'un RP'leriyle ilgili düşünceler belirtilmiş. Olabilir burası düşünceler belirtilsin diye var. Buna karşı değilim. Ancak siteyi biraz gezin. Hiç RP yapmayanlar hatta siteye uğramayanlar bile var. Buna da sitem ettim.
[Kaldı ki bunlardan biri olan TeTisheri Johnson da nedenini söyledi, konu kapandı diye düşündüm.]

Lily Angelina Johnson, tanımadığım insana karşı ne sempati ne antipati duyarım. Tıpkı Eragon'a karşı duruşum gibi. Fakat ortadaki bu 2 durum, beni düşüncelerimi yazmaya sevketti.
Siz, ortadaki yanlışlara rağmen, "Bunu tanımıyorum ne hali varsa görsün." der misiniz?
Ayrıca "Tanrı aşkına" ifadesine de koptum Very Happy
TeTisheri Johnson
TeTisheri Johnson

Erkek

MesajKonu: Geri: Eragon Johnson banlanmıştır.   Eragon Johnson banlanmıştır. Icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 6:28 pm

Ya herneyse bu tartışma bitmeyecek....Adminler yaptıklarının hesabını vermek zorunda değildir ve üye bunu sorgulayamaz o kadar....konuyu kilitleyin bitsin olay....

Eragon Johnson banlanmıştır.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Eragon Johnson
» Lily Johnson
» TeTisheri Johnson