Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu Rp

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cadı Gündemi Sayı 4

2 posters
YazarMesaj
Tom Coary
Sihir Tarihi Prof.-Hufflepuff Bina Sorumlusu-Cadı Gündemi Editörü
Sihir Tarihi Prof.-Hufflepuff Bina Sorumlusu-Cadı Gündemi Editörü
Tom Coary

Erkek
Mücadelede Tarafı : Yoldaşlık

Cadı Gündemi Sayı 4 Empty
MesajKonu: Cadı Gündemi Sayı 4   Cadı Gündemi Sayı 4 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 10:32 pm

BÜYÜ DÜNYASINDA OLAN BİTEN HERŞEY... SAYI IV 06.06.2008
CADI GÜNDEMİ

CADI GÜNDEMİ FİYATI : 4 KNUTS YAZARLAR : Tom COARY

BU YIL HOGWARTS TA UĞURSUZLUK MU VAR?

Hatırlayacağınız gibi geçen günlerde Eragon Johnson Hogwarts tan atılmıştı. Bu olaydan hemen sonra Haloway Redhammer ve Dennis Redhammer da atıldı. Önceden bu iki kişinin aynı kişi olduğu düşünülüyordu ancak çok özlü iksirin bile belli bir zamanı vardır ve bir kişi onu içip sırayla başka görüntüde olamaz. Haloway Redhammer ve Dennis Redhammer farklı kişiler olduklarını Haloway Redhammer veya diğer adıyla Eragon Johnson aynı kişi. Bunu nasıl mı başardı tabi ki çok özlü iksir sayesinde. Eragon Johnson (Haloway Redahhmer) ile yaptıığım röportajda ( ki bu onun yazdığı şeylerdir) şu sözlerine rastlandı.

-Öncelikle belirtmek isterim ki, bu yazıyı hiç yazmamış olmak isterdim. Fakat bu yazıyı okuyacak kişiler yüzünden yazıyorum bu yazıyı.
Ben, Eragon Johnson, sitenizden atılmış bulunmaktayım. Bu sonuç tabii ki değişmez. Ben bunun nedenlerinden ve atılanların arkasından ne kadar rahat konuşulduğunu belirteceğim bu yazıda.

Öncelikle yöneticiye göre atılma sebeplerime gelelim. Yöneticiniz (Lily Angelina Johnson) düzgün Türkçe kullanmayı bilmediği için onun dediklerinden çıkarttıklarımı buraya yazıyorum.

1- L.A.Johnson benim RP yapmak yerine,kişisel mesaj yazdığımı belirtmektedir. Bu kesinlikle doğrudur. Fakat siz kişisel mesajsız forum gördünüz mü? Eğer “Selam, ne haber” den ihtar gelecekse, bu üyenin değil yöneticinin düşünmesi gereken bir meseledir. Birbirine destek olan iki yöneticinin ortak fikri şu yöndedir: Bu site iletişim kurmak için değil sadece RP yazmak için.
Olabilir saygı duymak lazım. Kendini yönetici olarak nitelendiren biri, nasıl olur da iki fare tuşunu kullanamaz? Yöneticiyim diye geçinen biri, nasıl olur da bir üyesinin mesajını bu kadar sert karşılar?

2- Benim “Slytherin’lilerle uğraş eğlenceli oluyor” diye kişisel mesaj yazdığım da tamamen doğrudur. Fakat, bu konu belki Ashley’in başını ağrıtacak olsa da burada belirtmek zorundayım.
Aritmansi dersinde “Ne oluyor çocuklar yeni bir aşk başlangıcı mı? (: “ postu yazıldı L.A.Johnson tarafından. Bu postun üstüne Ashley Hudgens’ın yolladığı kişisel mesaj şudur:
-Ne, yeni bir aşk mı! Bu karakterlerin arasında aşk varsa o da Bülent Ersoy! …

Bunun üzerine ortalığı planlı ve kontrollü şekilde körüklemenin, zaten aksiyonu ve adrenali sadece savaş alanındaki ucuz numaralardan kurulu siteye canlılık getireceğini düşünerek, kişisel mesajımla düşüncemi dile getirdim.Gelgelelim yanlış yönlere çekildi bu laf…

3- Asıl yönetici benim avatarıma ve imzama eleştiride bulunmuş. Olabilir aslında. Çünkü kendi kişisel resminin ve imzasının da çok normal olmadığını düşünürsek bu mantıklı…

4- Puan meselesi: Tarafsız olun. Ödeviniz var. Sadece 3 resim. Bu resimler arasındaki fark ne olabilir? Yöneticiye göre renk ve tonlama farkı var. Fakat bu konuda, önceden bana karşı haksız bir şekilde izlenim edinen yönetici yerine, ders öğretmeninin değerlendirmesi daha doğru olmaz mıydı? Olurdu.

5- Banlanana laf söylemek kolaydır: Ey bunu okuyan üye, sana şunu söylerim ki, her okuduğuna kanma. Olayın içinde olmadan, gerçekleri bilmeden kendince yorum yapma. Arkamdan konuşanları tek tek yazıyorum buraya:
Yönetici Johnson: Lider

TeTisheri Johnson: ÖSS bahanesine sığınarak, RP yapmayıp hergün savaş alanında fink atan, her olayda olaya dahil olmasa yorum yapan üye.

Miley C. Hudgens: Kendisiyle tek sorunumuz, puan konusu olmasına rağmen arkamdan
“Haddini çoktan aşmıştı” tarzında açıklamada bulunan profesör.
Daffodil Elea S.Gregdor: Nasıl anlatsam ki…

6- Protesto olay Sonuna kadar haklıyım. Pişman değilim. Gene olsa gene yaparım.

7- Konuya Kilit: Gücünü kendince kullanan yöneticiler tarafından muhaliflerin susturulmasından ibaret bir olay.

Son olarak şunu belirteyim, yazdıklarınızı okuyorum ve sizden utanmanızı istiyorum. Site kurucusu D.E.S.Gregdor’a önerim. Tanrı aşkına gibi yabancı özentiliğini bırakın.

-Yukarıda da belirtiğim gibi bu sözler Eragon Johnson ın kendi düşünceleridir. Benden yayımlamam mı istedi bende yazdım.-

Eragon Johnson diyor ki : "Ne kadar banlasaniz da yazdiklarinizi okuyorum. Benim de kendime göre tekniklerim var.

Tetisheriye kisisel cevabim, benden o kadar rahat kurtulamazsiniz. Ben altüst etmesem baskasi eder onlar etmese ne zaman hangi adla üye olacagimi hangi ipden girip girmeyecegimi bilemezsiniz. Saçma mesajlarla doldururum burayi temziler durursunuz"

İlan : Bizimle çalışmak isteyenler bana pm atsın.
http://www.uykusuzdergi.com
Lily Angelina Johnson
Hogwarts Müdiresi/Aritmansi Profesörü/Gelecek Postası Editörü
Hogwarts Müdiresi/Aritmansi Profesörü/Gelecek Postası Editörü
Lily Angelina Johnson

Kadın
Mücadelede Tarafı : savaş hakemi-yok
Rp Sevgilisi : YOK

Cadı Gündemi Sayı 4 Empty
MesajKonu: Geri: Cadı Gündemi Sayı 4   Cadı Gündemi Sayı 4 Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 11:00 pm

Ehhh yeter artık ama Tom bak bundan sonra bu sitede Eragon ile ilgili hiç bir şey yayınlanmayacak bunu da silerdim ama sadece bu seferlik bırakıyorum okunsun inanın bunun okunması benim için de iyi.Okuyun hepinizin bir görüşü olsun ama yemin ederim şu anda Eragon'u elime geçirsem boğacak durumdayım.Kim ki o benim hakkımda böyle şeyler söylüyor.İyi kullanmıyorum türkçeyi onu ilgilendirmiyor.Ben bu kadar herkeze eşit davranıyorum ama hala laf ediyor.Ya ne diyeceğimi bilemiyorum.Arkadaşlar o ödevleri yayınlıyacağım eğer silmediysem ve aralarındaki farkı görün....

Cadı Gündemi Sayı 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-