Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu Rp

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dolunay Akşamı

3 posters
YazarMesaj
Tom Coary
Sihir Tarihi Prof.-Hufflepuff Bina Sorumlusu-Cadı Gündemi Editörü
Sihir Tarihi Prof.-Hufflepuff Bina Sorumlusu-Cadı Gündemi Editörü
Tom Coary

Erkek
Mücadelede Tarafı : Yoldaşlık

Dolunay Akşamı Empty
MesajKonu: Dolunay Akşamı   Dolunay Akşamı Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:34 pm

Tom'un biraz canı sıkkındı o gece. Göl kıyısına gitti. Belki birileri gelir diye düşündü. Bir kayanın üstüne oturdu ve dolunayı seyretmeye başladı.
http://www.uykusuzdergi.com
Daffodil Eléa S. Gredgor
Hogwarts Müdiresi/Gryffindor Bina Sorumlusu/KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi/Gryffindor Bina Sorumlusu/KSKS Profesörü
Daffodil Eléa S. Gredgor

Kadın
Mücadelede Tarafı : -Savaş Hakemi-Tarafsız-
Rp Sevgilisi : Yok...

Dolunay Akşamı Empty
MesajKonu: Geri: Dolunay Akşamı   Dolunay Akşamı Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 11:38 pm

Daff göl kenarına gitmek istemişti.Hemen hızlı adımlarla göl kenarıa gitti.
Kayaların üstünde oturan birini gördü.Bu bir gün önce tanıştığı HOgwarts profesörüydü.Yanına gitti.
Gülümseyerek,

''Merhaba Tom du değil mi?..''

dedi ve beklmeye başladı.
Samara Yoko Chan Miller
Slytherin 1.sınıf Öğrencisi
Slytherin 1.sınıf Öğrencisi
Samara Yoko Chan Miller

Kadın
Mücadelede Tarafı : |l Death Eaters l|
Rp Sevgilisi : Y.o.K

Dolunay Akşamı Empty
MesajKonu: Geri: Dolunay Akşamı   Dolunay Akşamı Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 7:06 pm

Samara,derslikten çıktıktan sonra ablası Gabriella'yı aramaya koyuldu.Tüm koridorları,sınıfları ve odaları dolaşmıştı ama ablasını bulamamıştı.Aklına göl kenarına gitmek geld,belki orada bulabilirdi ablasını.Koşarak kendisini göl kenarına atıverdi,bir boşluğa atarmışcasına.

Gölün kıyısında iki tane yetişkin sohbet ediyorlardı.Uzaktan beri bakındı ve bir çalılığın arkasına saklandı.Ablasının orada duran bayan olabileceğini tahmin etti.Hızla yanlarına giderek yetişkinlerin suratına baktı.Ablası değildi,çok utanmıştı gerçekten.Yanakları kıpkırmızı olmuştu,birini tanıyordu galiba.Tatlı suratlı,en sağda duran güzel bayanın yanına yaklaşıp

"Elwina,tabii yha Elwina abla..."dedi.Ablasının arkadaşıydı Elwina.Onu bir kaç kez görmüştü ama o zamanlar çok küçüktü.Hafifçe öksürüp saygı pozisyonunu alır gibi yaptı.Sonra gülümsemesini kısarak

"Efendim,ben Samara Yoko Miller.Gabriella'nın kardeşi Samara.Sizi bir anda karşımda görünce heyecanlandım,ben burada kimseyi tanımıyorum da"dedi.Yanında bulunan diğer profesörlerede başını kımıldatıp saygılıca bir selam verdikten sonra göle baktı,şırıl şırıldı.Hogwarts'ın ilk günlerinde ablasının bir arkadaşını görmek ne de güzeldi.

Dolunay Akşamı
1 sayfadaki 1 sayfası